HEJ!
W dniu dzisiejszym pierwsza grupa naszych najwytrwalszych Powsinóg otrzymała drobne nagrody- upominki. Mamy nadzieję, że podczas wakacji będzie okazja by je wykorzystać! 😎
Cześć! WITAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY I WĘDRÓWEK! Nazywamy się "POWSINOGI". Jesteśmy członkami Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego przy Szkole Podstawowej Nr 41 w Gliwicach. Nasze koło liczy obecnie 15 członków. Naszymi opiekunkami są Panie: Zofia Żywicka i Magdalena Łapszyńska.
HEJ!
W dniu dzisiejszym pierwsza grupa naszych najwytrwalszych Powsinóg otrzymała drobne nagrody- upominki. Mamy nadzieję, że podczas wakacji będzie okazja by je wykorzystać! 😎
HEJ! W dniu dzisiejszym pierwsza grupa naszych najwytrwalszych Powsinóg otrzymała drobne nagrody- upominki. Mamy nadzieję, że podczas waka...